Процесор AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX (YD3200C5FHBOX)
Відео 5Фото 4 |
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX |
|
Випущений влітку 2019 році компанією AMD 4-ядерний процесор представляє лінійку Ryzen 3 Picasso з мікроархітектурою Zen+ і створений за 12-нм техпроцесу. Тактова частота однопоточних ядер складає 3.6 ГГц з можливістю автоматичного збільшення до 4 ГГц. За цими показниками процесор AMD 3200G BOX перевершує свого попередника — модель 2200G — відповідно на 100 МГц до 300 МГц. Приналежність до гібридним рішенням обумовлює наявність інтегрованої графіки Radeon RX Vega 8 з частотою 1250 МГц, можливостей якої цілком достатньо для багатьох «легковагих» багатокористувацьких ігор.
Модель комплектується кулером Wraith Stealth, має 4 МБ кеш-пам'яті третього рівня, підтримує ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті DDR4 2667 МГц. Шанувальників оверклокінгу порадує наявність вільного множника, що дасть змогу безпечно розігнати як обчислювальні, так і графічні ядра. При виборі цього бюджетного рішення також варто враховувати наявність всього 8 доступних ліній PCI Express 3.0.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX
Усі ціни 51 →AMD Ryzen 3 3200G 3.6(4)GHz 4MB sAM4 Box (YD3200C5FHBOX) YD3200C5FHBOX | 3 229 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 3200G (3.6GHz 4MB 65W AM4) Box (YD3200C5FHBOX) YD3200 | 3 216 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 3200G 4/4 3.6GHz 4Mb AM4 65W Box (YD3200C5FHBOX) YD32 | 3 222 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 3200G (YD3200C5FHBOX) | 3 129 грн. |
Процесор Amd Ryzen 3 3200G (YD3200C5FHBOX) | 3 285 грн. |
Хороше рішення для гри без дискретної відеокарти (станом на зиму-весну 2020 року) 1. Хороша продуктивність в іграх (онлайн проєкти на ура, у більш складних на мінімально-середніх комфортно).
2. Ціна на лютий 2020 року була 2600 грн. + доставка, що приємно. 3. Вистачає для стриму до 60 кадрів з 16 гб оперативної пам'яті 2 гб з них відкушує вбудовування). 4. Невелике тепловиділення та комплектація боксовим кулером. 1. Ціна на зиму 2020 року зросла до 4к грн. (Не багато не мало, а там і до дворазового подорожчання недалеко).
2. Для вимогливих завдань він не годиться, 4 ядра, 4 потоки це адекватний мінімум (рендеринг, складні графічні та дизайнерські програми, буде замало). 3. За наявності дискретної відеокарти наявність вбудови нівелюється і це не може бути плюсом. Павел Андреев: користуюся AMD 3200G BOX більше року |
Взяв поки що як тимчасовий варіант, надалі планую оновитися до Ryzen 7 3700X і встановити дискретну видуху, на все одразу по фінансах не потягнув. Порівняно з попередником 2200G тут вже маємо архітектуру Zen+ на 12нм техпроцесі (менше тепловиділення), більше вище тактову частоту і... власне все) Ну ще припий під кришкою, що при установці гарного охолодження дасть можливість ефективніше розігнати його. За графіком начебто все залишилося те саме: Radeon Vega 8, але з більшою частотою. І тут я був приємно вражений: графічне ядро досить добре справляється з іграми. Звичайно комфортно пограти на максимальних налаштуваннях не вийде, але всі сучасні ігри на середніх і в деяких на високих він витягує, при цьому FPS цілком стабільний і грабельний (монітор FullHD). У цьому плані я задоволений і доки не куплю нормальну видуху, то можу без проблем грати будь-що. Коротше, AMD по цій частині на голову вищий за Intel, і це при тому, що прямий конкурент i3-9100 і коштує дорожче і майже такий же за продуктивністю. Комплектний кулер Wraith Stealth, цілком пристойний і зі своїм завданням справляється, тут все як і попередник 2200G. Проц працює на платі ASUS TUF B450-Pro Gaming, мені пощастило, плата з коробки вже була за допомогою третіх Ryzen. За підсумком: відсоток за свої гроші чудовий і чудово впишеться в будь-яку бюджетну ігрову збірку. Відмінне співвідношення ціна/продуктивність, AMD як завжди радують
Потужне графічне ядро, яке дозволить грати без лагів та гальм. Відносно холодний, штатного кулера достатньо Я для себе їх не виявив Евгений: користуюся AMD 3200G BOX менше місяця |
Оптимальний бюджетний процесор
Ryzen 3 3200G — це недорогий десктопний процесор на архітектурі Picasso, який прийшов на зміну хіту бюджетного сегмента 2200G з сімейства Raven Ridge. Розрахований він насамперед на продуктивні офісні системи, або ігрові ПК початкового рівня, які збираються з прицілом на швидкий апгрейд.
4 ядра + 4 потоки на швидкості 4 ГГц
Він виготовлений по 12 нм техпроцесу і має 4 ядра і 4 потоки, що працюють на частотах 3.6 — 4 ГГц. З інших особливостей моделі можна відзначити термоінтерфейс TIM під кришкою і розблокований множник, що дозволяє запросто підняти частоти прямо в BIOS. Якщо порівнювати його з попередником, то ми отримаємо додаткові 300 МГц при турбо-бусті і цінник на $10 вище. При цьому у новинки є серйозний конкурент в особі нового Core i3 9100, який коштує тих грошей, але в більшості задач працює на 5 – 10% швидше.
Продуктивна відеокарта інтегрована
Проте одна з принад Ryzen 3 полягала в досить продуктивному відеочипі RX Vega 8, який непогано заміняв недорогу відеокарту. В оновленому Ryzen 3 3200G графічне ядро залишилося тим самим, але йому трохи підтягнули тактові частоти, завдяки чому він непогано справляється з не дуже ненажерливими мультиплеєрними іграми типу Dota 2, World of Tanks, CS:GO і Fortnite, видаючи в них 50 – 60 FPS в FullHD-роздільній здатності і середніх налаштуваннях графіки. Що ще крутіше, Vega 8 стала першою інтегрованою відеокартою, яка тягне GTA 5 і Відьмака 3 на мінімалках. Загалом продуктивність тут майже на рівні GT 1030 і далеко попереду інтегрованої графіки в процесорах Intel.
Модификації AMD Ryzen 3 Picasso
Ціни на AMD Ryzen 3 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX | від 2 513 грн. | 51 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G MPK | від 4 899 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM | від 2 674 грн. | 13 пропозицій | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G PRO OEM | від 3 116 грн. | 13 пропозицій |