Відеокарта AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2
AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon RX 560 AFRX560-4096D5H4-V2
Усі ціни 27 →Відеокарта Afox Radeon RX 560 4Gb (AFRX560-4096D5H4-V2) | 5 276 грн. |
Видеокарта AFOX Radeon RX 560 4GB GDDR5 (AFRX560-4096D5H4-V2) AFRX560-4096 | 4 899 грн. |
AFOX Видеокарта Radeon RX 560, , 4Gb GDDR5, 128-bit, DVI/HDMI/DP, 1176/600 | 5 099 грн. |
Відеокарта Afox Radeon RX 560 4Gb (AFRX560-4096D5H4-V2) AFRX560-4096D5H4-V | 4 999 грн. |
Afox Відеокарта Afox Radeon RX 560 4Gb (AFRX560-4096D5H4-V2) AFRX560-4096D | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →