Духова шафа Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup
Фото 4 |
Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup нержавіюча сталь чорний |
|
Ефективна, багатофункціональна і зручна у використанні електрична духова шафа з однією цікавою і досить незвичайною особливістю - її дверцята автоматично відкриваються, якщо злегка торкнутися ручки в будь-якому місці (рукою, ліктем або плечем). Духова шафа Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup оснащена жаровнею з корисною місткістю на рівні 77 л. Панель управління сформована виключно з дисплея з червоним підсвічуванням та сенсорних перемикачів, при цьому виробник вирішив відмовитися від звичних для багатьох поворотних регуляторів.
З додаткового обладнання відзначимо наявність гриля та системи конвекції, всього духовка підтримує 11 різних режимів роботи. Також виробником передбачено набір із 19 автоматичних програм випічки. Температура нагрівання всередині духової камери регулюється у досить широкій межі 30 – 280 °C. Каталітичне покриття внутрішніх стінок сприяє розщепленню жирів та інших забруднень, що значно спрощує очищення камери навіть після тривалого та активного приготування. Завдяки 3-шаровому заскленню дверцят температура зовнішнього скла не перевищує 35 ⁰C навіть при випіканні при 180 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup
Усі ціни 9 →Духовка електрична Amica ED57689BA+ X-TYPE Openup | 17 899 грн. |
Духова шафа Amica ED57689BA+ X-TYPE Openup | 19 712 грн. |
Amica ED57689BA+ X-TYPE OPENUP | 18 680 грн. |
Духовка электрическая Amica ED57689BA+ X-Type OpenUP | 22 106 грн. |
Amica ED57689BA+ X-TYPE OPENUP | 19 147 грн. |
Модификації Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup
Ціни на Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup |
---|---|---|---|---|
Amica ED 57689XA+ X-TYPE Openup | від 23 376 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica ED 57689BA+ X-TYPE Openup | від 17 899 грн. | 9 пропозицій |