Сковорідка AMT I-524-E-Z2 24 см
4 509 грн. Купити! Сковорода без кришки індукційна AMT GastroGuss AMT 24см I-524-E-Z2Маркетплейс: Rozetka.ua МРЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AMT I-524-E-Z2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AMT I-524-E-Z2
Ціни на AMT I-524-E-Z2 |
---|---|---|---|---|
AMT I-520-E-Z2 20 см | від 4 268 грн. | 1 пропозиція | ||
AMT I-524-E-Z2 24 см | від 4 509 грн. | 1 пропозиція | ||
AMT I-528-E-Z2 28 см | від 5 128 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →