Вантажна шина ANNAITE 300 6.5 R16 110L
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 300 6.5 R16 110L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 300 6.5 R16 110L
Annaite 300 (універсальна) 6.50 R16 110/105L | 4 214 грн. |
Annaite 300 (универсальная) 6.50 R16 110/105L PR12 | 3 693 грн. |
Грузовые шины Annaite 300 (универсальная) 6.5 R16 110/105L 12PR 1000691818 | 3 803 грн. |
Вантажні шини Annaite 300 (універсальна) 6.5 R16 110/105L 12PR | 4 031 грн. |