Вантажна шина Triangle TR668A 7 R16 107L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR668A 7 R16 107L 7 R16 " 107 L 7 R16 " 115 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR668A 7 R16 107L
Шини Triangle TR668A (универсальная) 7 R16 107/102L 8PR | 3 940 грн. |
Triangle TR668A (универсальная) 7.00 R16 107/102L PR8 | 4 251 грн. |
Triangle TR668A універсальна (7R16 107/102L) 440662 | 4 273 грн. |
Модификації Triangle TR668A 7 R16 107L
Ціни на Triangle TR668A 7 R16 107L |
---|---|---|---|---|
Triangle TR668A 7 R16 107L | від 3 940 грн. | 3 пропозиції | ||
Triangle TR668A 7 R16 115M | від 4 251 грн. | 1 пропозиція |