Вантажна шина Aplus D288 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D288 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D288 315/80 R22.5 157M
Усі ціни 14 →Aplus D288 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154M | 13 444 грн. |
Aplus D288 (ведущая) (315/80R22.5 157M) | 12 357 грн. |
Aplus D288 (Ведущая) (315/80R22.5 157/154M) | 11 847 грн. |
Всесезонна шина APLUS D288 315/80R22.5 157/154M (ведуча) | 12 196 грн. |
Всесезонна шина APLUS D288 315/80R22.5 157/154M (ведуча) | 12 312 грн. |
ще 9 пропозицій