Вантажна шина Aplus D860 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D860 13 R22.5 156K 12 R22.5 " 152 K 13 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D860 13 R22.5 156K
Усі ціни 18 →Aplus D860 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/150K | 13 637 грн. |
Aplus D860 (ведущая) 13 R22.5 156K | 12 563 грн. |
Aplus D860 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR | 12 695 грн. |
Aplus D860 13/80 R22.5 156/150K | 12 267 грн. |
Вантажна шина APLUS D860 (ведуча) 13.00R22.5 156/150K | 12 467 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Aplus D860 13 R22.5 156K
Ціни на Aplus D860 13 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Aplus D860 12 R22.5 152K | від 9 324 грн. | 1 пропозиція | ||
Aplus D860 13 R22.5 156K | від 12 044 грн. | 18 пропозицій |