Вантажна шина Aplus D860 12 R22.5 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D860 12 R22.5 152K 12 R22.5 " 152 K 13 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D860 12 R22.5 152K
Усі ціни 15 →Aplus D860 (ведуча вісь) 12.00 R22.5 152/149K | 10 285 грн. |
Aplus D860 (ведущая) 12 R22.5 152K | 9 479 грн. |
Aplus D860 (привод-карьер) 12.00 R22.5 152/149K 18PR | 9 658 грн. |
Вантажна шина APLUS D860 (ведуча) 12.00R22.5 152/149K | 9 293 грн. |
Вантажна шина APLUS D860 (ведуча) 12.00R22.5 152/149K | 9 381 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Aplus D860 12 R22.5 152K
Ціни на Aplus D860 12 R22.5 152K |
---|---|---|---|---|
Aplus D860 12 R22.5 152K | від 9 020 грн. | 15 пропозицій | ||
Aplus D860 13 R22.5 156K | від 11 924 грн. | 18 пропозицій |