Вантажна шина Aplus D860 12 R22.5 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D860 12 R22.5 152K 12 R22.5 " 152 K 13 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D860 12 R22.5 152K
Усі ціни 6 →Aplus D860 (ведуча вісь) 12.00 R22.5 152/149K | 10 391 грн. |
Шини Aplus D860 (ведущая) 12 R22,5 152/149K 18PR | 9 020 грн. |
Aplus D860 (провідна) 12 R22.5 152/149K PR18 | 9 324 грн. |
Aplus D860 (ведуча вісь) 12.00 R22.5 152/149K | 10 375 грн. |
Aplus D860 (ведущая ось) 12.00 R22.5 152/149K | 10 389 грн. |
Вантажні шини Aplus D860 (ведуча) 12 R22.5 152/149K 18PR | 9 988 грн. |
Модификації Aplus D860 12 R22.5 152K
Ціни на Aplus D860 12 R22.5 152K |
---|---|---|---|---|
Aplus D860 12 R22.5 152K | від 9 020 грн. | 6 пропозицій | ||
Aplus D860 13 R22.5 156K | від 11 924 грн. | 17 пропозицій |