Вантажна шина Aplus T708 385/65 R22.5 164K
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus T708 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus T708 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 9 →Aplus T708 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 985 грн. |
Aplus Т708 M+S 385/65 R22.5 164K | 12 550 грн. |
Aplus Т708 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 13 053 грн. |
Грузовые шины Aplus T708 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR 1002356192 | 12 748 грн. |
Шини Aplus T708 (прицепная) 385/65 R22,5 164K 24PR | 12 845 грн. |
ще 4 пропозиції