Вантажна шина Aplus T707 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus T707 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus T707 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 9 →Aplus Т707 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 12 648 грн. |
Aplus T707 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 780 грн. |
Aplus Т707 385/65 R22.5 164K | 12 350 грн. |
Шини Aplus T707 (прицепная) 385/65 R22,5 164K 24PR | 12 128 грн. |
Aplus Т707 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 12 837 грн. |
ще 4 пропозиції