Дриль-шурупокрут Intertool WT-9351
Фото 9 |
Intertool WT-9351 |
|
Модель WT-9351 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool WT-9351
Усі ціни 9 →Дрель-шуруповерт аккумуляторный Intertool WT-9351 (без ЗУ и АКБ) | 1 271 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-9351 | 1 269 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний 20 В, 50 Nm, 0-450/0-1700 об/хв., 2-13 мм, | 1 499 грн. |
Шурупокрут Intertool WT-9351 | 1 394 грн. |
Intertool Шуруповерт аккумуляторный Intertool 20 В, 50 Nm, 0-450/0-1700об/ | 1 199 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →