Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 130 HB 130x130 кутова
AquaStream Comfort 130 HB 130x130 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 130 HB 130x130 кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 130 HB 130х130х217 akvas-Comf 18233 | 31 236 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 130 HB 130х130х217 35551-31 | 31 236 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 130 HB 130х130х217 akvas-Comf 18233 | 31 236 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 130 HB душевий бокс | 32 880 грн. |
Можливі комплектації:
- Гідробокс AquaStream Comfort 130 HB з гідромасажем
- Гідробокс AquaStream Comfort 130 HB з аеромасажем
- Гідробокс AquaStream Comfort 130 HB з гідро-аеромасажем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →