Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 158 HW 150x85 не кутова
AquaStream Comfort 158 HW 150x85 не кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 158 HW 150x85 не кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 158 HW 150x85x217 akvas-Comf 18303 | 32 520 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 158 HW 150x85x217 19843-31 | 32 520 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 158 HW 150x85x217 akvas-Comf 18303 | 32 520 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 158 HW душевий бокс | 46 600 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Comfort 158 HW:
- Колір профілю — сатин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →