Котел на дровах Argo Termo 10 10 кВт
Фото 7 | 27 000 грн. Купити! Твердопаливний шахтний котел Арго 10 термоМаркетплейс: Rozetka.ua АнтрацитЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Argo Termo 10 10 кВт
Джерело енергії:дрова
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Termo 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Argo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Argo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Argo Termo 10
Ціни на Argo Termo 10 |
---|---|---|---|---|
Argo Termo 10 10 кВт | від 27 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Argo Termo 12 12 кВт | від 29 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Argo Termo 15 15 кВт | від 32 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Argo Termo 20 20 кВт | від 35 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →