Домофон ARNY AVD-742A
Відео 1Фото 5 |
ARNY AVD-742A |
|
Можна керувати через мобільний додаток ARNY Home. Запис відео 1920x1080 25 к/с. Інтеграція із системою розумного будинку ARNY Home. Є можливість запису до хмарного сховища. Інтеграція з домофоном у під'їзді.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARNY AVD-742A
Усі ціни 6 →Відеодомофон Arny AVD-742A 2MPX Wi-Fi (White) | 7 400 грн. |
Відеодомофон Arny AVD-742A WiFi Black | 7 410 грн. |
Відеодомофон Arny AVD-742A 2MPX Wi-Fi (Black) | 7 400 грн. |
Відеодомофон Arny AVD-742A WiFi White | 7 410 грн. |
Відеодомофон ARNY AVD-742A WiFi Black | 7 410 грн. |
Відеодомофон ARNY AVD-742A WiFi White | 7 410 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →