Домофон ARNY AVD-950A
Відео 1Фото 8 |
ARNY AVD-950A |
|
Можна керувати через мобільний додаток ARNY Home. Запис відео 1920x1080 25 к/с. Є можливість запису до хмарного сховища. Роз'єм HOOK для інтеграції з домофоном у під'їзді. Робота у системі розумного будинку ARNY Home.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARNY AVD-950A
Усі ціни 20 →Відеодомофон Arny AVD-950A WiFi (2Mpx) white+silver | 8 740 грн. |
Відеодомофон AVD-950A (2Mpx) WiFi White Arny | 8 740 грн. |
Відеодомофон Arny AVD-950A 2MPX Wi-Fi (White) | 8 700 грн. |
Відеодомофон Arny AVD-950A WiFi (2Mpx) white+silver | 8 740 грн. |
Відеодомофон ARNY AVD-950A 2MPX Wi-Fi Black | 8 740 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →