Домофон GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD (LP19757)
Фото 4 |
GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD білий чорний |
|
Налаштування контрастності зображення, гучності дзвінка та розмови. Режим сну – беззвучний режим, із записом відвідувачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD
Усі ціни 10 →Цветной Wi-Fi AHD видеодомофон GV-059-AHD-M-VD7SD White | 4 931 грн. |
Комплект відеоспостереження Greenvision Цветной Wi-Fi AHD видеодомофон Gre | 6 498 грн. |
GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD White (19757) LP19757 | 6 498 грн. |
Цветной Wi-Fi AHD видеодомофон GV-059-AHD-M-VD7SD White | 6 189 грн. |
GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD White — Кольоровий Wi-Fi AHD відеодомофон | 5 394 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD
Ціни на GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD |
---|---|---|---|---|
GreenVision GV-059-AHD-M-VD7SD | від 4 931 грн. | 11 пропозицій | ||
GreenVision GV-060-AHD-M-VD7SD | від 4 931 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →