Плита Artel Apetito 04-E
Фото 4 |
Artel Apetito 04-E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Apetito 04-E
Усі ціни 22 →Плита комбінована Artel APETITO 04-E BLACK-MATTE | 18 499 грн. |
Плита Artel Apetito 04-E BLACK-MATTE | 17 118 грн. |
APETITO 04-e BlackГазоэлектрическая плита artel | 16 850 грн. |
Плита кухонная ARTEL APETITO 04-E White | 14 337 грн. |
ARTEL Apetito 04-E Black-Matt Apetito04-EBlack-Matt | 18 499 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →