Плита Artel Ottima G
Artel Ottima G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Ottima G
Усі ціни 9 →Плита Artel Ottima-G Brown | 9 033 грн. |
Плита кухонная ARTEL Ottima G White | 8 748 грн. |
ARTEL OTTIMA-G Grey OTTIMA-GGrey | 11 129 грн. |
Газова плита ARTEL OTTIMA-G White | 8 799 грн. |
Плита Artel Ottima G White | 8 380 грн. |
ще 4 пропозиції
anonim
5 вересня 2021, 10:50
Установка #
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, как правильно установить плиту, инструкцию потеряли при переезде
РекомендуємоПорівняти в таблиці →