Плита Artel Comarella 01-E
Відео 3Фото 5 |
Artel Comarella 01-E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Comarella 01-E
Усі ціни 27 →Плита Artel Comarella 01-E Brown | 11 467 грн. |
COMARELLA 50 01-e Grey Электрическая плита artel | 12 096 грн. |
Плита электрическая ARTEL Comarella 50 01-E White | 10 617 грн. |
Плита кухонная ARTEL Comarella 50 01-EGrey | 12 636 грн. |
ARTEL Comarella 01-E Brown Comarella01-EBrown | 12 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →