Плита Artel Apetito 50 01-E
Artel Apetito 50 01-E 2021 рікрожен |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Apetito 50 01-E
APETITO 50 01-e Brown Газоэлектрическая плита artel | 10 580 грн. |
ARTEL Apetito 50 01-E Brown Apetito5001-EBrown | 10 929 грн. |
Плита комбінована ARTEL APETITO 50 01-E Brown | 10 929 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →