Плита Artel Apetito 50 10-G
Artel Apetito 50 10-G 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Apetito 50 10-G
Усі ціни 17 →Плита газова Artel APETITO 50 10-G WHITE | 10 799 грн. |
Плита Artel Apetito 50 10-G white | 9 211 грн. |
Плита Artel APETITO 50 10-G GREY | 10 150 грн. |
Газова плита Artel Apetito 50 10-G Grey | 10 429 грн. |
Плита кухонная ARTEL APETITO 50 10-G Brown | 9 679 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →