Плита Artel Apetito 10-E
Відео 1Фото 3 |
Artel Apetito 10-E |
|
Повнорозмірна газова плита з варильною поверхнею на 4 конфорки і містким духовою шафою об'ємом 65 л. Відрізняється досить демократичною вартістю і наявністю напівавтоматичного запалювання конфорок варильної поверхні. Виробником позиціонується як бюджетне рішення з базовими функціональними можливостями. Обладнана простим і надійним механічним таймером, який не дасть змогу забути про підготовлювані на плиті стравах.
Конфорки варильної поверхні мають різний рівень максимальної теплової потужності (одна маленька на 1 кВт, дві середніх по 2 кВт і ще одна велика на 2,4 кВт), що дозволяє вибрати оптимальний варіант нагріву під конкретну задачу. Робоча поверхня покрита міцною і термостійкою емаллю, сталеві решітки, емальовані. Підпал конфорок напівавтоматичний, він реалізований за допомогою окремої кнопки, натискання на яку включає вбудований іскровий розрядник.
Духова шафа плити Artel Apetito 10-E має значний об'єм якого досить для приготування будь-якої випічки, так і запікання овочів, м'яса та птиці (включаючи велику). Внутрішня поверхня захищена емаллю легкого очищення. Передбачений простий і надійний термометр, оцінити ступінь готовності продуктів допомагає підсвічування. Класична відкидна дверцята має подвійне засклення, що зводить до мінімуму ймовірність випадкових опіків. Духова шафа додатково оснащений газовим грилем, що допомагає отримати характерну апетитну скоринку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Купити Artel Apetito 10-E
Усі ціни 70 →Комбінована плита Artel Apetito 10-E Green | 10 326 грн. |
Плита комбінована Artel APETITO 10-E Black | 10 999 грн. |
Плита комбинированная Artel Apetito 10-E Brown | 9 409 грн. |
Плита Artel Apetito 10-E White | 8 874 грн. |
APETITO 10-e Grey Газоэлектрическая плита artel | 12 826 грн. |
Широка. Піч не укомплектована решіткою для духовки та підставкою для кавоварки. Не зручно розташовані грати, посуд провалюється і ковзає по ґратах. І ще один великий мінус – немає нижнього відділення. Лише імітація його. Лариса Пилипенко: користуюся Artel Apetito 10-E менше місяця |