Стабілізатор напруги Elim SNAP-1500 1.5 кВА / 1000 Вт
Elim SNAP-1500 1.5 кВА / 1000 Вт
Тип:електромеханічний
Потужність:1.5 кВА, активна 1000 Вт
Вхідна напруга:150-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Розетки:без заземлення, з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Elim SNAP-1500 1.5 кВА / 1000 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАП-1500 | 5 822 грн. |
Стабілізатор напруги Elim-Украина СНАП-1500 | 5 680 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАП-1500 107902-3 | 7 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАП-1500 | 5 680 грн. |
Стабилизатор Elim-Украина СНАП-1500 | 7 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАП-1500 | 5 836 грн. |
Працює нормально, не шумить, не ламається, але вже морально застарів. Стабілізує напругу) Стара модель, краще купити щось поновіше. Коли приходили монтувати котел майстри сказали, що він майже нічо не дає) Артем Процак: користуюся Elim SNAP-500 більше року |
Додати відгук
anonim
16 квітня 2015, 16:30
Неполадки снап500 #
после 2 лет работы резко изменился звук работы прибора.был резкий и визжащий а стал щелкающий.хотя прибор работает.в чем причина
Відеоогляди
Модификації Elim SNAP-1500
Ціни на Elim SNAP-1500 |
---|---|---|---|---|
Elim SNAP-500 0.5 кВА / 300 Вт | від 3 206 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAP-1000 1 кВА / 650 Вт | від 4 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAP-1500 1.5 кВА / 1000 Вт | від 5 680 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →