Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v62
Відео 20Фото 12 | від 18 471 до 18 501 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v62 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v62
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29v62 | 18 501 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v62) | 18 501 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v62) B29v62 | 18 501 грн. |
Artline ARTLINE Business B29 (B29v62) B29v62 | 18 501 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v62) | 18 501 грн. |
Artline B29v62 | 18 501 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v62) B29v62 | 18 471 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 v62 | 18 501 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29v62 | 18 501 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо