Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   Artline

Моноблок Artline Home G71 G71v23

Фото - Персональний комп'ютер Artline Home G71 (G71v23)
Порівняти ціни 8 →
Проц:Core i3, 12100, 3.3 ГГц
ОЗП:32 ГБ
Відео:UHD Graphics 730
Накопичувач:1 ТБ
ОС:без ОС
в списокмої списки
Модифікації Artline Home G71 16
Характеристики
Artline Home G71 G71v23
Колір
Типмоноблок
Дисплей
Діагональ екрана27 "
Роздільна здатність1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці*VA
Процесор
ЧипсетIntel H610
Типдесктопний
СеріяCore i3
Модель12100
Кодова назваAlder Lake (12th Gen)
Кількість ядер4
Кількість потоків8
Тактова частота3.3 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.3 ГГц
Тест Passmark CPU Mark13493 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Тактова частота2666 МГц
Кількість слотів2
Допустимий максимальний об'єм32 ГБ
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиUHD Graphics 730
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача1 ТБ
NVMe
Роз'єм M. 2
Задня панель
Роз'ємиHDMI вихід
DisplayPort
COM-порт (RS-232)
USB-A 2.02 шт.
USB-A 10Gbps2 шт.
Макс. моніторів, що підключаються2 шт.
Передня панель
Привіднемає
USB-A 5Gbps2 шт.
Кардридер
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth+
Вбудовані динаміки
Інше
Потужність БЖ120 Вт
Передвстановлена ОСбез ОС
Настінне кріплення VESA
Матеріал корпусапластик
Габарити (ВхШхГ)361x615x50 мм
Вага9 кг
Офіційний сайтartline.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Де купити Artline Home G71 G71v23

Моноблок ARTLINE Home G71 (G71v23) G71v23

Artline.ua
Офіційний партнер Artline
(Київ)Гарантія: 38 міс. від виробника
Поскаржитись
42 504 грн.

Моноблок ARTLINE Home G71 (G71v23)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись

Моноблок Artline Home G71 (G71v23) G71v23

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Моноблок ARTLINE Home G71 (G71v23) G71v23

FOXTROT.UAЗ нами 9 років (Київ)Гарантія: 38 від виробника
Поскаржитись

Моноблок ARTLINE Home G71 (G71v23) G71v23

Comtrading.uaЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись

Artline Home G71 (G71v23) HomeG71(G71v23)

COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
42 505 грн.

Моноблок ARTLINE Home G71 (G71v23) G71v23

icom.net.uaЗ нами 1 рік (Київ)Гарантія: 38 міс. від виробника
Поскаржитись

Artline Home G71 (G71v23) g71v23

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на Artline Home G71 G71v23

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна