ДБЖ Logicpower LP-UL3500VA 3500 ВА (0006985)
Фото 14 |
Logicpower LP-UL3500VA 3500 ВА 2200 ВА3500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-UL3500VA 3500 ВА
Усі ціни 19 →ИБП LogicPower LP UL3500VA | 16 981 грн. |
Джерел безперебійного живлення LogicPower LP-UL3500VA (2450Вт) з вірною си | 16 981 грн. |
ДБЖ LogicPower LP-UL3500VA (6985) | 16 981 грн. |
Источник бесперебойного питания LogicPower LP-UL3500VA (6985) | 16 981 грн. |
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LogicPower LP UL3500V | 16 981 грн. |
ще 14 пропозицій
11 грудня 2022, 17:36
Довготривала обота #
Друзі, чи може це дбж працювати довго під навантаженням 400вт? Чи підійде для котла з насосами?
Модификації Logicpower LP-UL3500VA
Ціни на Logicpower LP-UL3500VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-UL2200VA 2200 ВА | від 8 278 грн. | 20 пропозицій | ||
Logicpower LP-UL3500VA 3500 ВА | від 16 132 грн. | 19 пропозицій |