Персональний комп'ютер Artline WorkStation W77 W77v29
Фото 31 | від 64 498 до 65 424 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 12700KF, 2.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W77 5
Характеристики
Artline WorkStation W77 W77v29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W77 W77v29
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W77v29 | 65 424 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W77 (W77v29) | 65 424 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W77 (W77v29) | 65 112 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W77 (W77v29) | 64 498 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W77 (W77v29) W77v29 | 65 424 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо