Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 X39v78Win
![]() | Порівняти ціни 9 → Проц:Core i5, 11400F, 2.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:RTX 4060, 8 ГБ Накопичувач:1 ТБ |
Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики
Artline Gaming X39 X39v78Win |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X39 X39v78Win
Колір:
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v78Win) X39v78Win | 51 435 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v78Win) | 51 435 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v78Win) X39v78Win | 51 435 грн. |
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v78Win) X39v78Win | 51 435 грн. |
![]() | Комп`ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v78Win) X39v78Win | 51 435 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v78Win) X39v78Win | 51 434 грн. |
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 Black (X39v78Win) | 51 899 грн. |
![]() | Artline ARTLINE Gaming X39 (X39v78Win) x39v78win | 51 435 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v78Win) | 51 435 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо