Персональний комп'ютер Artline Gaming X59 X59v32
Фото 19 | від 79 031 до 84 140 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 13500, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070 Ti, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ |
Модифікації Artline Gaming X59 24
Характеристики
Artline Gaming X59 X59v32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X59 X59v32
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59v32 | 80 163 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59, RTX 4070 Ti X59v32 | 80 163 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59 (X59v32) | 80 163 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X59 (X59v32) | 79 784 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X59 (X59v32) | 79 031 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
За ті самі грощі краще всеж таки зібрати потужніший та більш якісніший пк власноруч. Половину запчастин довелося замінити через пів року. Ну... він працює Дуже дешевий корпус, чатина стійок для материньської плати були криві, що призвело до викривлення плати.
Відсутність стандарнтної комплектації, яка повинна бути в комлекті із запчастинами Відсутність гарантії на окремі запчастини, лише на комп'ютер в цілому Ярослав Малёванный: користуюся Artline Gaming X59 більше року |
Додати відгук
Рекомендуємо