Персональний комп'ютер Artline Gaming X63 White X63WHITEv43
![]() | Порівняти ціни 11 → Проц:Ryzen 5, 7600X, 4.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:RTX 5050, 8 ГБ Накопичувач:1 ТБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X63 White 32
Характеристики
Artline Gaming X63 White X63WHITEv43 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X63 White X63WHITEv43
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv43) X63WHITEv43 | 70 224 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv43) | 70 224 грн. |
Десктоп Artline Gaming X63WHITE (X63WHITEv43) X63WHITEv43 | 70 224 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv43) X63WHITEv43 | 70 224 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv43) | 70 224 грн. |
ще 6 пропозицій |
Рекомендуємо