Умивальник Asignatura Monolith 35 25731804 355 мм
Фото 5 |
Asignatura Monolith 35 25731804 |
|
Умивальник з тримачем рушника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Monolith 35 25731804 355 мм
Усі ціни 24 →Умивальник 35 см ASIGNATURA Monolith (Білий матовий) 25731804 25731804 | 6 841 грн. |
Умивальник 35 см ASIGNATURA Monolith (Білий матовий) 25731804 25731804 | 6 841 грн. |
Умивальник підвісний ASIGNATURA Monolith 25731804 355x200x160мм прямокутни | 6 841 грн. |
Раковина Asignatura Monolith 35 см (25731804) 25731804 | 6 841 грн. |
Умывальник ASIGNATURA Monolith 25731804 белый | 6 841 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →