Умивальник Asignatura Monolith 80 25721804 800 мм
Фото 4 |
Asignatura Monolith 80 25721804 |
|
Умивальник з поличкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Monolith 80 25721804 800 мм
Усі ціни 21 →Умивальник 80 ASIGNATURA Monolith (Білий матовий) 25721804 25721804 | 19 999 грн. |
Умивальник 80 ASIGNATURA Monolith (Білий матовий) 25721804 25721804 | 19 999 грн. |
Умивальник підвісний ASIGNATURA Monolith 25721804 800x400x200мм прямокутни | 19 999 грн. |
Раковина Asignatura Monolith 80 см (25721804) 25721804 | 19 999 грн. |
Умывальник ASIGNATURA Monolith 25721804 белый | 23 670 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →