Умивальник Asignatura Stream 60 35701804 602 мм
Фото 4 |
Asignatura Stream 60 35701804 |
|
Отвір під змішувач вибивається
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Stream 60 35701804 602 мм
Умивальник 60 см ASIGNATURA Stream (Білий матовий) 35701804 35701804 | 11 950 грн. |
Умывальник ASIGNATURA Stream 35701804 белый | 10 156 грн. |
Раковина ASIGNATURA Stream 35701804 біла | 11 950 грн. |
Модификації Asignatura Stream 60 35701804
Ціни на Asignatura Stream 60 35701804 |
---|---|---|---|---|
Asignatura Stream 60 35701804 602 мм | від 10 156 грн. | 3 пропозиції | ||
Asignatura Stream 90 35721804 902 мм | від 14 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Asignatura Stream 120 35731804 1202 мм | від 14 802 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →