Умивальник Asignatura Stream 120 35731804 1202 мм
Фото 5 |
Asignatura Stream 120 35731804 |
|
Отвір під змішувач вибивається
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Stream 120 35731804 1202 мм
Усі ціни 21 →Умивальник 120 см ASIGNATURA Stream (Білий матовий) 35731804 35731804 | 16 446 грн. |
Умивальник 120 см ASIGNATURA Stream (Білий матовий) 35731804 35731804 | 16 446 грн. |
Умивальник підвісний ASIGNATURA Stream 35731804 1202x455x80мм прямокутний | 16 446 грн. |
Раковина Asignatura Stream 120 см (35731804) 35731804 | 16 446 грн. |
Умывальник ASIGNATURA Stream 35731804 белый | 16 447 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Asignatura Stream 120 35731804
Ціни на Asignatura Stream 120 35731804 |
---|---|---|---|---|
Asignatura Stream 60 35701804 602 мм | від 10 156 грн. | 3 пропозиції | ||
Asignatura Stream 90 35721804 902 мм | від 14 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Asignatura Stream 120 35731804 1202 мм | від 14 802 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →