Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 600 мм
Фото 10 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 550 мм600 мм |
|
Моделі 711360R1, 711360R2, 711360R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 600 мм
Усі ціни 12 →Раковина для ванної підвісна Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 | 7 100 грн. |
Раковина підвісна Villeroy & Boch Subway 60 х 47 см 71136001 | 6 530 грн. |
Раковина Villeroy&Boch SUBWAY 2.0. 60 см (71136001) 71136001 | 8 641 грн. |
Умивальник підвісний Villeroy & Boch Subway 2.0, 600x470 білий (71136001) | 12 340 грн. |
Villeroy&Boch 711360R1 | 11 440 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом Sentique (арт. <B>524300XX</B> та <B>524400XX</B>)
- арт. 711360XX — чаша з переливом з отвором для змішувача
- арт. 711361XX — чаша без переливу, з отвором для змішувача
- арт. 711362XX — чаша з переливом, без отвору для змішувача
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 71135501 550 мм | від 3 778 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136001 600 мм | від 6 530 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →