Материнська плата Asus PRIME B650-PLUS
Фото 8 |
Універсальна материнська плата з продуктової лінійки Asus Prime 2023 створена для збірок на базі процесорів Ryzen наступного покоління і пам'яті DDR5. Є представником універсальної серії Asus Prime, продукція якої більшою мірою розрахована на офісні зборки, мультимедійні системи та робочі станції початкового рівня. У той же час за рахунок свого передового оснащення і продуктивного 10-фазного конвертера живлення може з успіхом зіграти роль фундаменту для ігрового складання середнього класу з процесором Ryzen 5, великим запасом пам'яті та відеокартою рівня Nvidia RTX 4070.
Плата оснащена процесорним роз'ємом AM5, який компанія AMD у 2022 році привела на зміну універсальному, але морально застарілому сокету AM4. Заточена під роботу з чіпами Ryzen 7000-ї та пізніших серій. Оснащена чотирма слотами DIMM DDR5 з підтримкою багатоканального режиму роботи та XMP профілів для авторозгону пам'яті. Максимальний заявлений обсяг може досягати 128 ГБ, максимальна тактова частота - 6400 МГц.
Впровадження системної шини PCI-E 4.0 розв'язує руки під час проєктування дискової підсистеми, дозволяючи встановити в систему реактивний SSD-накопичувач, який помітно прискорює завантаження HD-текстур із пам'яті відеокарти. Компонування слотів дозволяє встановити в систему пару M.2 SSD і чотири стандартні накопичувачі з підключенням SATA3. Також на борту є інтегрований RAID-контролер, що дозволяє штучно поєднати всі накопичувачі в єдиний дисковий масив.
Додаткові бонуси в рукаві Asus PRIME B650-PLUS - підтримка інтерфейсу USB-C 3.2 gen2, мережевий контролер з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с, TPM-конектор, розширення для встановлення LED-стрічок, а також армовані слоти для відеокарти та додаткове охолодження зони M. 2. Загалом подібний зразок материнської плати виглядатиме однаково доречно як у сучасній робочій станції, так і в досить потужному ігровому ПК з водяним охолодженням та адресним підсвічуванням.
Купити Asus PRIME B650-PLUS
Усі ціни 66 →Asus PRIME B650-PLUS (sAM5, AMD B650) | 7 899 грн. |
Материнська плата Asus Prime B650-Plus Socket AM5 | 7 899 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME B650-PLUS (90MB1BS0-M0EAY0) 90MB1BS0-M0EAY0 | 7 899 грн. |
Материнська плата Asus Prime B650-PLUS | 7 564 грн. |
Asus Prime B650-PLUS | 7 657 грн. |
Модификації Asus PRIME B650-PLUS
Ціни на Asus PRIME B650-PLUS |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B650-PLUS | від 7 459 грн. | 66 пропозицій | ||
Asus PRIME B650-PLUS-CSM | від 9 960 грн. | 6 пропозицій |