Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX (100100000926WOF)
Відео 42Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX
Усі ціни 60 →AMD Ryzen 7 5700X 3.4(4.6)GHz 32MB sAM4 Box (100-100000926WOF) 100-1000009 | 7 716 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (8C/16T, 3.4-4.6GHz, 36MB,65W,AM4) BOX 100-1000 | 7 716 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (3.4GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000926WOF) 10 | 7 194 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF) | 7 319 грн. |
Процесор Amd Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF) | 7 345 грн. |
0 0 1 11 |
Загалом хороший проц для середньої системи, у мене в парі з 3070 все працює наййс. Звичайно деякі гри що дуже їдять проц будуть впиратися в нього. У мене так з Assassin`s Creed Valhala але це не критично бо свої 90 кадрів я отримую. відношення ціна якість ручки труситися коли з цим AM4 стикаєшся щоб не загнути ніжки |
Купивши на чорну п'ятницю, на відміну від мого старого каменю +50% продуктивності, які дійсно дуже відчутні, гріється як старий, працює на 4.6 з коробки на бюджетній мат-платі, за температурою id-colling se-224-xt ніж 63-64 градуси не бачив, при частоті 4650, у моїй збірці працює на пару з 3060 яку вантажити на 100 відсотків у шкірній грі. Вінда на четверть швидше запускається, літає все, відчутно дуже в порівнянні з 3600им дідом, на лінуксі різниця взагалі скажена. Якщо придратися то дивне пакування, в цій коробці тільки якась рамка з кулька та й стандартне пакування проц від АМД. Тимур Солонський: користуюся AMD 5700X BOX менше місяця |
чудовий процесори, для роботи та ігор підійде ціна, потужність нічого Danny Score: користуюся AMD 5700X BOX кілька місяців |
8 фізичних ядер + 8 віртуальних потоків
AMD Ryzen 7 5700X є одним із найпотужніших і продуктивних 8-ядерних процесорів останніх років, який прийшов на зміну популярному серед геймерів 8-ядернику Ryzen 7 3700X (родина Matisse). Він побудований на базі мікроархітектури Zen 3 (ядро Vermeer, 7 нм) та сумісний з більшістю материнських плат, оснащених процесорним роз'ємом AMD AM4. Як і більшість процесорів Ryzen середнього та високого рівня, Ryzen 7 5700X підтримує технологію SMT і здатний одночасно обробляти до 16 потоків даних.
Альтернатива Ryzen 7 5800X
Завдяки вдосконаленій архітектурі функціональних блоків він демонструє вражаючу одноядерну продуктивність. В AMD говорять про 19% приріст потужності порівняно з поколінням Matisse. Якщо говорити про багатоядерну продуктивність, то у багатьох ЗМІ Ryzen 7 5700X часто порівнюють з більш дорогим та потужним процесором Ryzen 7 5800X. Герой цього огляду працює на частоті 3.4 ГГц, що на 400 МГц менше, ніж у 5800X, проте при турбо-бусті обидва процесори практично вирівнюються: пікова частота 5700X становить 4.6 ГГц, що всього на 100 МГц нижче, ніж у старшого брата. Обидва несуть на борту по 32 МБ кеш-пам'яті третього рівня, мають вільний множник і дружать із шиною PCI-E 4.0.
Оптимальний процесор для ігрової машини або робочої станції
У результаті Ryzen 7 5700X виглядає фанатам бренду AMD, які злегка затрималися подарунком, які на заході платформи AM4 отримали потужний і недорогий 8-ядерний ігровий процесор з низьким тепловиділенням і високою продуктивністю. Причому, не єдиними іграми. Добре, що обчислювальні можливості пристрою ідеально підійдуть для ресурсомістких завдань, пов'язаних з обробкою та рендерингом відео, роботою з анімацією та спецефектами, а також у багатьох інших областях.
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 9 889 грн. | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 9 898 грн. | 13 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 7 044 грн. | 62 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 6 499 грн. | 49 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 11 400 грн. | 58 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 8 070 грн. | 62 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 10 320 грн. | 8 пропозицій |