Материнська плата Asus PRIME H610M-K DDR4 (90MB1A10-M0EAY0)
Відео 4Фото 7 |
Одна з найдоступніших материнських плат Asus 2022-го року, яка побудована на базі процесорного сокета LGA 1700 і розрахована на роботу в парі з процесорами Intel Core, Intel Pentium і Intel Celeron 12-го покоління (мікроархітектура Alder Lake, 10 нм). Крім демократичної вартості відрізняється компактними розмірами (формат micro-ATX), збалансованою апаратною конфігурацією і не зовсім бюджетної 8-фазної підсистемою живлення процесора.
Як і інші побратими по лінійці Prime вона вважається представником бюджетного класу, який розрахований на використання в офісних, побутових та ігрових комп'ютерах початкового рівня. Завдяки чотирьом роз'ємам для установки DIMM-модулів, Asus PRIME H610M-K D4 здатна «прийняти на борт» 64 ГБ оперативної пам'яті стандарту DDR4 (до 3200 МГц). Для побудови дискового масиву передбачений один порт м.2 і 4 стандартних роз'єми SATA3. За обробку мережевого трафіку виконує мережевий контролер від Realtek. Додаткові можливості плати включають в себе сучасний UEFI з лаконічним графічним інтерфейсом і безліччю поглиблених налаштувань, а також підтримку фірмової утиліти Fan Xpert для точкового управління системою охолодження.
Купити Asus PRIME H610M-K DDR4
Усі ціни 58 →Asus PRIME H610M-K D4 (s1700, Intel H610) | 3 199 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME H610M-K D4 | 3 199 грн. |
Материнська плата Asus Prime H610M-K D4 Socket 1700 | 3 199 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME H610M-K D4 (90MB1A10-M0EAY0) 90MB1A10-M0EAY0 | 3 199 грн. |
Материнська плата Asus Prime H610M-K D4 | 3 385 грн. |
Модификації Asus PRIME H610M-K DDR4
Ціни на Asus PRIME H610M-K DDR4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME H610M-K DDR4 | від 3 168 грн. | 60 пропозицій | ||
Asus PRIME H610M-K DDR5 | від 3 209 грн. | 58 пропозицій |