Материнська плата MSI PRO H610M-G DDR4
Відео 10Фото 6 |
MSI PRO H610M-G DDR4
DDR4DDR5
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel H610
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Купити MSI PRO H610M-G DDR4
Усі ціни 40 →MSI PRO H610M-G DDR4 (s1700, Intel H610)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Офіційний партнер MSI Telemart.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 449 грн. |
Материнська плата MSI PRO H610M-G DDR4 Socket 1700Серія PRO допомагає користувачам працювати розумніше, забезпечуючи ефективний і продуктивний досвід. Маючи стабільну функціон... щеальність і високоякісну збірку, материнські плати серії PRO забезпечують не тільки оптимізовані професійні робочі процеси, але також зменшують можливість усунення несправностей і довговічність. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 3 479 грн. |
Материнська плата Msi Pro H610M-G DDR4 | 3 290 грн. |
Msi Pro H610M-G DDR4Призначення: Для настольных компьютеров / Чіпсет: Intel H610 / Форм-фактор: microATX / Тип підтримуваної пам'яті: DDR4 / Опер... щеативна пам'ять: 2xDDR4 3200 МГц, до 64 ГБ / Відеовихід: DisplayPort, HDMI, D-Sub (VGA) / Підтримка декількох відеокарт: Нет / Аудіокодек: Realtek ALC8xx / Роз'єми на платі: СОМ, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 / Роз'єми на задній панелі: USB 3.2 Gen 1, USB 2.0 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 587 грн. |
Msi Pro H610M-G DDR4Назначение: Для настольных компьютеров / Чипсет: Intel H610 / Форм-фактор: microATX / Тип поддерживаемой памяти: DDR4 / Опера... щетивная память: 2xDDR4 3200 МГц, до 64 ГБ / Видеовыход: DisplayPort, HDMI, D-Sub (VGA) / Поддержка нескольких видеокарт: Нет / Аудиокодек: Realtek ALC8xx / Разъемы на плате: СОМ, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 / Разъемы на задней панели: USB 3.2 Gen 1, USB 2.0 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 587 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія MSI PRO (для дому/офісу)Порівняти в таблиці →
від 4 413 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 10 994 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 625 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 713 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 5 399 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 5 984 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 785 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 289 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 7 278 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 466 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
від 3 982 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 872 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 3 491 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 100 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 8 158 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 240 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 399 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 156 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 6 501 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 284 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI PRO H610M-G DDR4 →
Відеоогляди
Обзор MSI Pro H610M-G
4 серпня 20224 551 перегляд
Видео для гарантийного отдела, плата MSI Pro H610M-G
12 серпня 20224 628 переглядів
Best H610 Motherboard | MSI H610m-G DDR4 LGA 1700 | Overview | HINDI
19 вересня 20231 533 перегляда
Quick Bios Overview: MSI PRO H610M-G DDR4 LGA 1700 motherboard UEFI Features
4 червня 202218 213 переглядів
MSI H610M-G مراجعة ارخص لوحة ام لمعالجات انتل الجيل ال 12
11 жовтня 202212 931 перегляд
intel Core i7 12700 12th Gen Work Pc Build with Msi PRO H610M G DDR4 | Tech Land
20 липня 20225 427 переглядів
Unboxing MSI Pro H610m-G D4 motherboard LGA 1700
27 травня 202217 053 перегляда
INTEL CORE I5 12400F - H610M G MSI PRO - GTX 1650 4GB ZOTAC AMP - CUBE GAMING WRITE | PC BUILD
18 червня 20229 995 переглядів
MSI Pro H610m-G Bios Update/RAM XMP (how to step by step procedure) Reasons to update! 13th gen
5 червня 202213 209 переглядів
Installing Pentium G7400 CPU into MSI Pro H610m LGA 1700 motherboard, RAM, M.2 SSD (Partial Install)
2 червня 20228 023 перегляда
Як вибрати корпус
Модификації MSI PRO H610M-G DDR4
Ціни на MSI PRO H610M-G DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO H610M-G DDR4 | від 3 100 грн. | 42 пропозиції | ||
MSI PRO H610M-G-DDR5 | від 3 572 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 289 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 3 579 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 3 710 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки