Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX (BX8071513600KF)
Відео 22Фото 2 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX |
|
14-ядерний процесор середнього рівня, який вийшов у рамках 13-го покоління чіпів Intel під кодовим ім'ям Raptor Lake. Виготовлений на базі оптимізованого 10-нм техпроцесу, призначений для установки в ігрові та робочі системи середнього рівня, оснащені материнською платою з сокетом LGA 1700. потужність 16-ядерного Core i7 або 24-ядерного Core i9. Особливість архітектури Raptor Lake полягає у поділі активних ядер на 2 групи (потужні та енергоефективні) для оптимізації навантаження, як це прийнято в мобільних ARM-процесорах.
Таким чином, до складу Intel Core i5-13600KF BOX входять 6 потужних ядер Raptor Cove і 8 енергоефективних ядер Gracemont. Перші працюють на тактових частотах від 3.5 до 5.1 ГГц і задіяні у серйозних обчислювальних завданнях. Також вони підтримують технологію Hyper-Threading, що дозволяє кожному ядру одночасно виконувати два потоки обчислень, серйозно підвищуючи загальну продуктивність процесора.
Енергоефективні ядра Gracemont включаються під час вирішення простих фонових завдань. Їхній діапазон робочих частот знаходиться в межах від 2.6 до 3.9 ГГц. На відміну від чіпів Core i5 минулих поколінь, ця модель вміє працювати як зі звичною оперативною пам'яттю DDR4, так і новою пам'яттю класу DDR5. Максимальна тактова частота для DDR4 становить 3200 МГц, для DDR5 - 5600 МГц. Максимальний об'єм пам'яті, що підтримується, становить 128 ГБ. Заявлене тепловиділення становить 125 Вт, при піковому навантаженні воно може збільшитись до 181 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX
Усі ціни 56 →Intel Core i5-13600KF 3.5(5.1)GHz 24MB s1700 Box (BX8071513600KF) BX807151 | 13 045 грн. |
Процесор Intel Core i5-13600KF (BX8071513600KF) | 12 099 грн. |
Процесор Intel Core i5-13600KF (BX8071513600KF) | 11 608 грн. |
Intel Core i5-13600KF (BX8071513600KF) Ua | 12 687 грн. |
Intel Core i5-13600KF (BX8071513600KF) | 11 973 грн. |
Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радію куплю! 10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 ГГц ціна трохи Дмитрий Глухов: користуюся Intel i5-13400 BOX менше місяця |
Користуюсь цим процесором кілька днів і що можу сказати. У комплекті зі СРО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів. Холодний, сильний камінь. Поки що все добре Михаил Олийнык: користуюся Intel i5-13400F BOX менше місяця |
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 9 280 грн. | 65 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 8 404 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 7 910 грн. | 74 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 7 913 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM | від 12 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 10 260 грн. | 60 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 10 635 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 13 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 11 560 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 11 330 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 11 736 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 13 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 14 080 грн. | 4 пропозиції |