Материнська плата Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Відео 9Фото 18 |
Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Форм-фактор:E-ATX
Socket:AMD WRX8
Чипсет:AMD WRX80
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 8 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
У комплект поставки включена карта розширення Hyper M. 2 x16 Gen4, на якій можна розмістити до чотирьох твердотільних накопичувачів M. 2.
BMC-контролер, який використовує один з роз'ємів Ethernet мережевої карти Intel X550-AT2 для обміну даними по інтерфейсу IPMI. Є вбудовані засоби kvm.
Всі характеристики
Купити Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI
Усі ціни 38 →Asus Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI (sWRX8, AMD WRX80)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 40 229 грн. |
Материнська плата ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFIМатеринська плата ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI / ASUS / Для професіоналів / EATX / AMD sWRX8 / AMD WRX80 / DDR4 (8 шт.) /... ще2048 GB / 309.8x330 / 36 міс. / Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI / 00-00030610 Artline.uaЗ нами 3 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 39 999 грн. |
Материнська плата ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI (90MB1590-M0EAY0) 90MB15Для потужних професійних систем Материнська плата ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI створена з метою розкрити повний потенціал... щеновітніх багатоядерних процесорів AMD Ryzen серії Threadripper Pr Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 41 309 грн. |
ASUS PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI (90MB1590-M0EAY0) | 41 309 грн. |
Asus Pro Ws WRX80E-SAGE Se WifiНазначение: Для серверов / Чипсет: AMD WRX80 / Форм-фактор: E-ATX, XL-ATX / Тип поддерживаемой памяти: DDR4 / Оперативная пам... щеять: 8xDDR4, до 2048 ГБ / Поддержка нескольких видеокарт: Нет / Аудиокодек: Realtek ALC4xx / Разъемы на плате: USB 2.0 / Разъемы на задней панели: Ethernet RJ-45 / Дополнительно: Поддержка UEFI ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 40 546 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus Workstation (робочі станції)Порівняти в таблиці →
від 53 459 грн.
EEB, сокет AMD TR5, чипсет WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 35 440 грн.
CEB, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 39 101 грн.
E-ATX, сокет AMD WRX8, чипсет AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, Wi-Fi, без підсвітки
від 33 599 грн.
CEB, сокет Intel LGA 4677, чипсет Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 47 499 грн.
EEB, сокет Intel LGA 4677, чипсет Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 36 165 грн.
CEB, сокет AMD TR5, чипсет AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 8 904 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel C242, 2 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 11 252 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel C242, 4 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 12 999 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 24 637 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 34 666 грн.
EEB, сокет Intel LGA 3647, чипсет Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, без підсвітки
від 25 725 грн.
EEB, сокет Intel LGA 3647, чипсет Intel C621, 16 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 52 040 грн.
CEB, сокет AMD WRX8, чипсет AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 28 640 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 21 320 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 17 520 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 18 520 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 36 120 грн.
CEB, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, без підсвітки
Відеоогляди
You want this - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI Overview
3 червня 202128 494 перегляда
MOTHER of ALL motherboards - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI Overview
11 квітня 2023688 306 переглядів
Threadripper Pro: First Look at the ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI + 32 Core TR Pro 3975WX
4 квітня 202157 866 переглядів
LIVE REPAIR - ThreadRipper with UPS Shipping Damage - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi
4 жовтня 20236 316 переглядів
LIVE REPAIR - PART 2 - ThreadRipper with UPS Shipping Damage - ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi
6 жовтня 20235 402 перегляда
Asus Pro WS WRX80E-Sage SE WiFi | Best AMD Threadripper PRO Motherboard | Unboxing
6 лютого 2023600 переглядів
Finally Here ASUS-PRO WS WRX80E-SAGE SE WIFI II
2 січня739 переглядів
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFI II Built
7 серпня 20232 136 переглядів
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE PC Build - Part One
16 вересня 202119 517 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 329 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 525 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 177 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 844 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 297 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 940 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 413 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 395 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2