Відеокарта Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC
Фото 13 |
Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC
Усі ціни 45 →Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC 12288MB (DUAL-RX7700XT-O12G) DUAL-RX7700XT- | 20 549 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RX7700XT-O1 | 20 020 грн. |
Відеокарта ASUS Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 DUAL OC DUAL 90YV0JZ0-M0NA00 | 23 581 грн. |
Відеокарта ASUS Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 DUAL OC DUAL (90YV0JZ0-M0NA00 | 23 581 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RX7700XT-O12G | 19 876 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →