Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB
Усі ціни 38 →Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO OC 8192MB (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO) DUAL- | 17 399 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Dual Evo OC Asus (DUAL-RTX4060TI-O8G-E | 17 875 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 DUAL OC EVO DUAL-RTX4060TI-O | 19 969 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO Ua | 18 111 грн. |
Видеокарта Asus DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO Ua | 17 938 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →