Відеокарта Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR (DUAL-RTX3060TI-O8G-V2)
Відео 7Фото 10 |
Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR |
|
Швидкодіюча ігрова відеокарта середнього класу для комплектації ігрових ПК, розрахованих на експлуатацію з моніторами FullHD - або wqhd-роздільної здатності. Призначена для звичайних любителів барвистих комп'ютерних ігор і початківців кіберспортсменів. Позиціонується як модель середньої цінової категорії 2021 року з апаратним захистом від Майнінг криптовалюта Ethereum і профілями заводського розгону.
Завдяки потужному графічному процесору Nvidia GA104 (8 нм, Ampere) і швидкісній графічній пам'яті GDDR6 (8 Гб), Відеокарта Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR може забезпечити комфортно високий фреймрейт у всіх популярних ААА-тайтлах 2015-2021 року при високих або максимальних налаштуваннях графіки. До важливих переваг цієї моделі варто віднести її двовентиляторну трислотову систему охолодження з тепловими трубками і інноваційними пилозахищеними вентиляторами Axial-tech з поліпшеним фокусуванням повітряного потоку.
Технологія " 0dB " зупиняє вентилятори в просте і карта стає абсолютно безшумною. Графічний процесор GA104 отримав поліпшені RT-ядра 2-го покоління з апаратною підтримкою технології трасування променів Real-Time Ray Tracing для створення фотореалістичного освітлення і відображень. Вдосконалені тензорні ядра 3-го покоління забезпечують фірмове інтелектуальне масштабування DLSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR
Усі ціни 7 →Відеокарта Asus Dual GeForce RTX 3060 Ti OC Edition V2 LHR 8GB GDDR6 (DUAL | 18 939 грн. |
ASUS DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 | 15 250 грн. |
Відеокарта GF RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual V2 OC Asus (DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 | 24 605 грн. |
Asus GeForce RTX3060Ti DUAL OC V2 LHR | 27 000 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 3060 Ti Dual OC Edition V2 LHR 8GB GDDR6 (DUAL | 19 936 грн. |
Відеокарта GF RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual V2 OC Asus (DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 | 26 328 грн. |
ASUS DUAL-RTX3060TI-O8G-V2 | 16 165 грн. |
Хороша відеокарта за власну ціну та гарантія 36 місяців. Тягне на ультра всі ігри. Ненав'язливе підсвічування, синій і фіолетовий, що просто переливається. Їсть 210 ват при розгоні у фірмовій утиліті гпу твік. Основний конкурет rx6700xt котрий на момент покупки коштував дорожче але зараз ціна нижча і при виборі між ними радеон краще за характеристиками. За штрих-кодом можна зрозуміти коли вона вироблялася, у мене у вересні 22 роки що вже непогано. Свистели дроселя, через якийсь час перестали. Усі сучасні ігри йдуть на найвищих налаштуваннях більше 60 фпс. Длсс та ртх. Пам'ять хунікс яка як лотерея, немає бажання щоб згодом вона відвалилася. ErVictor: користуюся Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR менше місяця |
До покупки рекомендую. Тиха, продуктивна, гарна. Чи не виявив. Илья Нимчук: користуюся Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 OC LHR менше місяця |