Каталог   /   Аудиотехника   /   Наушники   /   Asus
Наушники

Asus ROG Pelta

Фото - Наушники Asus ROG Pelta
Фото 8
Asus ROG Pelta
Цвет
Подключение и конструкция
Назначениеигровые
Конструкциянакладные, закрытые
полноразмерные Over-Ear
авторегулировка оголовья
Тип подключениякомбинированные
Подключениеmini-Jack (3.5 мм)
USB-C
радиоканал
Штекерпрямой
Подвод кабеляодносторонний
Длина кабеля1.8 м
Тип кабелякруглый
Съемный кабель
Характеристики
Импеданс32 Ом
Частотный диапазон20 – 20000 Гц
Диаметр динамика50 мм
Тип излучателейдинамические
Характеристики микрофона
Микрофонна дужке
Частотный диапазон100 – 10000 Гц
Чувствительность-40 дБ
Отключение микрофона
Гибкая конструкция
Функции и возможности
Регулировка громкости
Питание
Источник питанияаккумулятор
Емкость батареи наушников900 мАч
Время работы (музыка)60 ч
Быстрая зарядка15 минут на 3 часа работы
Разъем для зарядкиUSB-C
Общее
Материал амбушюртекстиль
Подсветка
Вес309 г
Комплектациядонгл USB A
Официальный сайтrog.asus.com
Дата добавления на E-Katalogавгуст 2024
Маркировка производителя
90YH0410-BHUA00

90YH0410-BHUA10

Хорошая автономность, комбинированное подключение.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Asus 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Asus.
Какие характеристики должны быть у хороших наушников?Гайд по ключевым характеристикам наушников

Купить Asus ROG Pelta

Все цены 72 →

Навушники з мікрофоном ASUS ROG Pelta Black (90YH0410-BHUA00)

Justbuy.com.uaС нами 3 года
(Киев)
Гарантия: от магазина
Пожаловаться
6 649 грн.

Asus Накладні навушники Asus ROG Pelta Black (90YH0410-BHUA00)

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться
7 999 грн.

Навушники ASUS ROG Pelta (90YH0410-BHUA00) 90YH0410-BHUA00

Навушники ASUS ROG Pelta (90YH0410-BHUA00) / ASUS / Бездротові / Гарнітура / Повнорозмірні / Закриті / Radio 2.4Ghz / 20-2000... еще0 Hz / 32 Ohm / 24міс. / 00-00076277
Официальный партнер Asus
Artline.ua
(Киев)
Гарантия: 24 мес. от производителя
Пожаловаться

Накладні навушники Asus ROG Pelta White (90YH0410-BHUA10)

Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Тип акустичного оформлення: закриті. Конструкція випромінювача: динамічний. Спосіб підклю... ещечення: дротовий. Колір: білий. Наявність мікрофона: навушники з мікрофоном. Спосіб підключення: бездротовий. Конструкція мікрофона: знімний. Призначення: для консолі. Призначення: для спорту. Призначення: для комп'ютера. Інтерфейс під'єднання: USB Type-C. Тип:
Soho.com.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
8 499 грн.

Ігрова гарнітура ASUS ROG Pelta White (90YH0410-BHUA10) 90YH0410-BHUA10

Справжній комфорт Легка ігрова гарнітура ROG Pelta важить лише 309 грамів і оснащена стильним регульованим еластичним наголов... еще’ям для комфортної гри протягом усього дня. Завдяки підтримці трьох режимів підключення ви можете використовувати цю гарнітурами разом зі смартфонами, комп’ютерами та ігровими консолями. Окрім того, вона гарантує ідеальну синхронізацію ігрового звуку завдяки бездротовому з'єднанню на частоті 2,4 ГГц з наднизькою затримкою, що досягається за допомогою технології ROG SpeedNova. 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми забезпечують чудову якість звуку, а 10-мм надширокосмуговий мікрофон гарантує, що ви будете почуті навіть у найнапруженіші ігрові моменти. Легка гарнітура ROG Pelta створена для забезпечення неперевершеного комфорту під час марафонських ігрових сесій. Вона важить лише 309 грамів і має ергономічні овальні амбушури, еластичне наголов’я з трирівневем регулюванням і повітропроникні сітчасті амбушури. Регульоване еластичне наголов’я М’яке еластичне наголов’я з трьома рівнями регульовання зменшує тиск, щоб забезпечити зручну фіксацію гарнітури під час руху або гри впродовж усього дня. На наголов’я нанесено символіку ROG, і його можна від’єднати, щоб адаптувати гарнітуру до форми голови. Амбушури з повітропроникної тканини Амбушури із сітчастої тканини мають шестикутну текстуру та розроблені таким чином, щоб покращити потік повітря для комфорту під час гри. 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми Ексклюзивні 50-мм динаміки ROG із титановим покриттям діафрагми створюють високоякісний звук високої роздільної здатності з деталізованими високими частотами та
Moyo.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
eще 20 предложений

Динамика цен на Asus ROG Pelta

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная
Для музыки просто плохи. Для игр типо КС просто неиграбельно. Глухо, тускло.
2 июня
Ужасный звук. Кто-то как-то это фиксил вообще? Кто-то ими пользуется?
Беспроводные
Звук пустой, баса нет, объёма нет, чёткости нет. Глухой и плоский.
хорошая модель, понравилось
21 декабря 2024
ASUS ROG Pelta сегодня крутил в магазине, первые впечатления хорошие, мне не хватило громкости разве что, чуть бы громче на 20% (видимо не хватает нормального усилителя для громкости и плотности звука) Посадка удобная вес отличный, сравнивал с HyperX Cloud III, ну короче HyperX глухое дупло
Приятные внешне, легкие и удобные, есть Bluetooth и 2,4Гц. Звук не отталкивает, хорошо.
Цена завешена, низкая громкость, хотелось бы громче.
Максим Pirogkoffпользуюсь Asus ROG Pelta менее месяца
Добавить отзыв