Asus ROG Strix Flare II Animate NX Red Switch
Відео 13Фото 11 |
Asus ROG Strix Flare II Animate NX Red Switch |
|
Досить просунута клавіатура для професійного геймінгу, представлена на ринку популярним брендом Asus у 2022 році. Модель відрізняється відмінним рівнем чутливості та швидкодії. Частота опитування досягає рекордних 8000 Гц, а час відгуку становить лише 0,125 мс. При цьому аксесуар забезпечує максимально зручну роботу розкладки. Модель використовує фірмові перемикачі ROG NX Red. Такі свічі мають якісне мастило із заводу.
Великі кнопки посилені стабілізацією. Механічна ігрова клавіатура Asus ROG Strix Flare II Animate NX Red Switch має окрему анімаційну панель Anime Matrix. Екран анімації складається із 312 мініатюрних світлодіодів, які формують гарні візуальні ефекти. На панель анімації можна виводити системну інформацію, а також аудіовізуальні ефекти, що супроводжують мультимедійні розваги. Клавіатура укомплектована знімною підставкою під зап'ястя, в яку вбудований розсіювач світла. RGB-ілюмінація легко синхронізується з ефектами Aura Sync. Верхня частина корпусу представлена алюмінієвою накладкою. Серед кнопок передбачено поворотний регулятор гучності. Загальна кількість кнопок складає 109 шт. Для кейкапів використано високонадійний полімер PBT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix Flare II Animate NX Red Switch
Усі ціни 9 →Клавiатура Asus ROG Strix Flare II LED 104key NX Red US Black/Grey (90MP02 | 8 049 грн. |
Клавиатура Asus rog Strix Flare ii Animate rgb 113key nx Red en Black (90m | 11 340 грн. |
Asus Rog Strix Flare Ii Czarna (90Mp02D6Bkua01) | 6 478 грн. |
Клавiатура Asus ROG Strix Flare II Animate RGB 113key NX Red EN Black (90M | 11 699 грн. |
Asus ROG Strix Flare II Animate RGB 113key NX Red USB EN Black ROGStrixFla | 11 699 грн. |