Клавіатура
Razer Huntsman V2 Red Switch
Відео 28Фото 12 |
Razer Huntsman V2 Red Switch Razer Purple (Clicky)Razer Red (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Huntsman V2 Red Switch
Усі ціни 59 →Razer Huntsman V2 Red Linear Optical Switch (RZ03-03930700-R3R1) Black RZ0 | 7 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer Huntsman V2 Red Switch USB RU Black (RZ03-03930700 | 7 999 грн. |
Клавіатура Razer Huntsman V2 Red Optical switch RU (RZ03-03930700-R3R1) | 8 389 грн. |
Клавиатура Razer Huntsman V2 Red Optical switch Ru (RZ03-03930700-R3R1) | 7 980 грн. |
Клавіатура Razer Huntsman V2 Red Optical Switch (RZ03-03930700-R3R1) RU | 7 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Razer Huntsman V2
Ціни на Razer Huntsman V2 |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 Purple Switch | від 6 949 грн. | 40 пропозицій | ||
Razer Huntsman V2 Red Switch | від 6 999 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →